Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad Corneille samt daterad 95, numrerad 124/250, färglitografi, bildmått ca 60x50 cm,
861507
2021-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här