James Coignard carborundumetsning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition med blått, signerad samt numrerad J Coignard 7/30, bildmått ca 38x28 cm

Ej examinerad ur ram

861514

2021-01-09