Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition med blått, signerad samt numrerad J Coignard 7/30, bildmått ca 38x28 cm
Ej examinerad ur ram
861514
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här