Skulptur brons
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): skulptur i form av fiskar, grönpatinerad brons, otydligt signerad, höjd ca 19 cm
Kuntoraportti
Ytslitage
861519
Päivämäärä:
2021-01-04