Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): skulptur i form av fiskar, grönpatinerad brons, otydligt signerad, höjd ca 19 cm

Kuntoraportti

Ytslitage

861519

Päivämäärä:

2021-01-04