Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800/1900-tal, två lådor, fanér i mahogny, hjulförsedd, höjd ca 73 samt 71x45 cm

En knopp av medföljer, nagg påp den andra, fanérlagning, bruks och åldersrelaterat slitage

861520

2021-01-11