Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPELBORD, 1800/1900-tal, två lådor, fanér i mahogny, hjulförsedd, höjd ca 73 samt 71x45 cm
Zustandsbeschreibung
En knopp av medföljer, nagg påp den andra, fanérlagning, bruks och åldersrelaterat slitage
861520
2021-01-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner