Kolonnbord

Kolonnbord
Kolonnbord
Kolonnbord
Kolonnbord
Kolonnbord
Kolonnbord

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOLONNBORD, 1900-talets andr hälft, höjd ca 64, diameter 49 cm

Stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

861521

2021-01-11