Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SLAGBORD, 1900-talets första hälft, furu, höjd ca 74 samt 106x34, total längd 164 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis mer

861522

2021-01-11