Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SLAGBORD, 1900-talets första hälft, furu, höjd ca 74 samt 106x34, total längd 164 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis mer
861522
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här