Harald Linder tobaksburk

Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk
Harald Linder tobaksburk

Klubbat för:

4 600 SEK

1 500 SEK

HARALD LINDER, tobaksburk, tenn, Uddevalla 1927, graverad dekor samt dekor i relief, med träinsats, höjd ca 15 cm

Slitage, repor, gravyr

861523

2021-01-04