Klubbat för:
4 600 SEK
1 500 SEK
HARALD LINDER, tobaksburk, tenn, Uddevalla 1927, graverad dekor samt dekor i relief, med träinsats, höjd ca 15 cm
Slitage, repor, gravyr
861523
2021-01-04