Dosa

Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOSA, samearbete, björk samt masurbjörk, svarvad samt med knopp och hängen i ben, höjd ca 10 cm

Lagning på mynningens kant, nagg och spreickor på vissa av hängena, bruks och åldersrelaterat slitage

861526

2021-01-11