Dosa
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DOSA, samearbete, björk samt masurbjörk, svarvad samt med knopp och hängen i ben, höjd ca 10 cm
Lagning på mynningens kant, nagg och spreickor på vissa av hängena, bruks och åldersrelaterat slitage
861526
2021-01-11