Hilda LInd oljemålning

Hilda LInd oljemålning
Hilda LInd oljemålning
Hilda LInd oljemålning
Hilda LInd oljemålning
Hilda LInd oljemålning
Hilda LInd oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HILDA LIND (18/1900-tal): Motiv med pojke framför husvägg, signerad samt daterad 1901, olja på duk, ca 51x31 cm

Krackelyr

861531

2021-01-11