Orientmatta Bidjar 213x137

Orientmatta Bidjar 213x137
Orientmatta Bidjar 213x137
Orientmatta Bidjar 213x137
Orientmatta Bidjar 213x137
Orientmatta Bidjar 213x137
Orientmatta Bidjar 213x137

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Bidjar, ca 213x137 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, smärre fläckar, ställvis solblekt, fransar med skador

861533

2021-01-06