Carl Malmsten stolar

Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, stolar, 4 st, 1950-tal, bok, textilklädd sits, brickmärkt: prof. Carl Malmsten, bröd. Janssons möbelfabr. Skillingaryd möbel, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fläckar

861535

2021-01-06