Revue Armbandsur 14K 1930-tal

Revue Armbandsur 14K 1930-tal
Revue Armbandsur 14K 1930-tal
Revue Armbandsur 14K 1930-tal
Revue Armbandsur 14K 1930-tal
Revue Armbandsur 14K 1930-tal
Revue Armbandsur 14K 1930-tal
Revue Armbandsur 14K 1930-tal
Revue Armbandsur 14K 1930-tal

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REVUE, armbandsur, 14K, 1930-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, senare rem och sölja, serie nr. 111778, diam ca 21.5 mm

Åldersrelaterat slitage. Glas med sprickor. Gåvogravyr. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

861536

2021-01-17