Savonette 14K 1910-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SAVONETTE, 14K, 1910-tal, manuellt urverk, rödguld, mineralglas, inre lock 14K, serie nr. 330 9009/2, diam ca 34 mm, vikt ca 28.3 g
Åldersrelaterat slitage. Skadat glas med spricka. Monogramgravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
861537
2021-01-17