Certina Armbandsur 1950-tal

Certina Armbandsur 1950-tal
Certina Armbandsur 1950-tal
Certina Armbandsur 1950-tal
Certina Armbandsur 1950-tal
Certina Armbandsur 1950-tal
Certina Armbandsur 1950-tal
Certina Armbandsur 1950-tal
Certina Armbandsur 1950-tal

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CERTINA, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, doublé, plexiglas, serie nr. 1855 779, diam ca 19 mm

Armband modell X-länk med stav, 18K, rödguld, integrerat kistlås med säkerhetsöglor, vikt ca 7.5 g

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

861538

2021-01-10