Certina Armbandsur 1950-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CERTINA, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, doublé, plexiglas, serie nr. 1855 779, diam ca 19 mm
Armband modell X-länk med stav, 18K, rödguld, integrerat kistlås med säkerhetsöglor, vikt ca 7.5 g
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
861538
2021-01-10