Heikki Turunen lampor 4 st.

Heikki Turunen lampor 4 st.
Heikki Turunen lampor 4 st.
Heikki Turunen lampor 4 st.
Heikki Turunen lampor 4 st.
Heikki Turunen lampor 4 st.
Heikki Turunen lampor 4 st.
Heikki Turunen lampor 4 st.
Heikki Turunen lampor 4 st.

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

200 EUR

HEIKKI TURUNEN, SPOTS-VÄGGLAMPOR, 4 st, Optic 130-065, 1970-talet av Ab Orno Oy, längd 25,5 cm, diameter 14 cm

Slitage

861539

2021-01-10