Klubbat för:
110 EUR
Utropspris
200 EUR
HEIKKI TURUNEN, SPOTS-VÄGGLAMPOR, 4 st, Optic 130-065, 1970-talet av Ab Orno Oy, längd 25,5 cm, diameter 14 cm
Slitage
861539
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här