Omega De Ville Armbandsur 1980-tal

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, De Ville, armbandsur, 1980-tal, quartzverk, guld/stål, safirglas, datum, krona med Omega, halvstel länk med viklås ref nr. 1449/432, serie nr. 54232723, diam ca 32 mm

Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

861540

2021-01-10