Omega De Ville Armbandsur 1980-tal
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, De Ville, armbandsur, 1980-tal, quartzverk, guld/stål, safirglas, datum, krona med Omega, halvstel länk med viklås ref nr. 1449/432, serie nr. 54232723, diam ca 32 mm
Bruksslitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
861540
2021-01-10