Armbandsur 3 delar 1930-1970-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBANDSUR, 3 delar, 1930-1970-tal, bestående av Eterna 14K, Roamer stål samt Marvin stål, manuella urverk

Bruksslitage. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.

861544

2021-01-10