Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBANDSUR, 3 delar, 1930-1970-tal, bestående av Eterna 14K, Roamer stål samt Marvin stål, manuella urverk
Bruksslitage. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.
861544
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här