12 stolar gustaviansk stil - se varunr. 496730

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 12 st, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skuren dekor, kannelerande ben, ryggbricka med spjälknippe, bemålade, bronserade, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, trasig klädsel, fläckar

861546

2021-01-07