12 stolar gustaviansk stil - se varunr. 496730
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 12 st, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skuren dekor, kannelerande ben, ryggbricka med spjälknippe, bemålade, bronserade, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, trasig klädsel, fläckar
861546
2021-01-07