Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "fallande fjäder", a tergo signerad samt daterad -88, olja på duk, 100x80 cm

861547

2021-01-24