Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "hakar mot svart", a tergo signerad samt daterad -99, olja på duk, 48x74 cm

861548

2021-01-24