Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "knapp cirkel", a tergo signerad samt daterad -99, olja på duk, 57x42 cm

861559

2021-01-24