Breitling Colt Armbandsur 1998

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BREITLING, Colt, armbandsur, 1998, quartzverk, stål, safirglas, datum, krona med monogram, läderrem troligen original, sölja i original, ref nr. A 57035, serie nr. 34100, diam ca 38 mm, ficka med manualer samt certifikat daterat 1998, box med inredning samt ytterkartong medföljer

Bruksskick. Läderrem med kraftigare bruksslitage. Box med skadat gångjärn. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

861560

2021-01-10