Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "rött i vitt", a tergo signerad samt daterad -81, olja på duk, 60x100 cm

861561

2021-01-24