Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ryssland, 1900-talets slut, vinterlandskap, signerad, olja på duk, ca 79x109 cm
861564
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här