Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ryssland, 1900-talets slut, vinterlandskap, signerad, olja på duk, ca 79x109 cm

861564

2021-01-11