Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) utan titel, a tergo signerad, olja på duk, 16x196 cm

861567

2021-01-24