Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "trappor i käglan", a tergo signerad samt daterad -91, olja på duk, 41x31 cm

861568

2021-01-24