James Coignard carborundumetsning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition med rött, grönt och blått, signerad samt numrerad J Coignard 36/75, bildmått ca 37x28 cm

Ej examinerad ur ram.

861569

2021-01-08