Seiko Kinetik Diver´s 200M Armbandsur 2000-tal

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEIKO, Kinetik Diver´s 200M, armbandsur, 2000-tal, stål, safirglas, halvstel länk med viklås original medföljer ref. movyc.c/111, ref nr. 5M85/OABO, serie nr. 442791, diam ca 48 mm, extra band i nylon medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

861570

2021-01-10