Seiko Kinetik Diver´s 200M Armbandsur 2000-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEIKO, Kinetik Diver´s 200M, armbandsur, 2000-tal, stål, safirglas, halvstel länk med viklås original medföljer ref. movyc.c/111, ref nr. 5M85/OABO, serie nr. 442791, diam ca 48 mm, extra band i nylon medföljer
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
861570
2021-01-10