Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) utan titel, a tergo signerad, olja på pannå, 66x97 cm

861571

2021-01-24