Bertil Öhlund oljemålning

Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003) Höst Stockholm (från Curmans atelje) signerad samt daterad 67, olja på duk, ca 48x60 cm

861575

2021-01-11