Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL ÖHLUND (1923-2003) Höst Stockholm (från Curmans atelje) signerad samt daterad 67, olja på duk, ca 48x60 cm
861575
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här