Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Motiv med kvinnor i gränd, signerad samt numrerad 67/360, ca 27x49 cm

861576

2021-01-11