James Coignard carborundumetsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition i blått, signerad samt numrerad J Coignard 7/30, bildmått ca 38x28 cm

Ej examinerad ur ram

861577

2021-01-11