Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "oval i ram", a tergo signerad samt daterad 2000, olja på duk, 118x159 cm

861578

2021-01-24