Tage Söderstsröm oljemåöning

Tage Söderstsröm oljemåöning
Tage Söderstsröm oljemåöning
Tage Söderstsröm oljemåöning
Tage Söderstsröm oljemåöning

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE SÖDERSTRÖM, stilleben med blommor, signerad T S, olja på pannå, ca 64x53 cm

861580

2021-01-11