Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANNE NILSSON, "Clown", martiniglas, 4 st, Orrefors, polykromt bemålade i olika mönster, signerade, höjd ca 16 cm
Dekorslitage
861581
2021-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här