James Coignard carborundumetsning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition i rött, grönt och svart, signerad samt numrerad J Coignard 13/75, bildmått ca 68x51 cm

Ej examinerad ur ram

861584

2021-01-11