Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fjordlandskap, 1800-talets andra hälft, signerad, olja på duk, ca 52x89 cm

861585

2021-01-11