Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition i grönt, rött och svart, signerad samt numrerad J Coignard 15/75, bildmått ca 67x51 cm
Ej examinerad ur ram
861587
2021-01-11