Omega Constellation Armbandsur 1960-tal

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, Constellation, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega, senare Fixoflex i stål, ref nr. ST168017/SP, verk nr. 26873299, kaliber 564, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Uppdragsaxel är lös. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

861588

2021-01-17