Tage Söderström oljemålning

Tage Söderström oljemålning
Tage Söderström oljemålning
Tage Söderström oljemålning
Tage Söderström oljemålning
Tage Söderström oljemålning
Tage Söderström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TAGE SÖDERSTRÖM, Motiv med utsikt mot Skeppsbron, signerad samt daterad, olja på duk, ca 100x44 cm

861591

2021-01-11