Skrin allmoge

Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, allmoge, invändigt daterad 1770, fur, höjd ca 16, 48x34 cm

Slitage, märken, kompletteringar

861593

2021-01-05