Omega Seamaster Armbandsur 1950-tal

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, Seamaster, armbandsur, 1950-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, ref nr. 2657-i/2494, verk nr. 13184866, kaliber 342, diam ca 36 mm, box i original medföljer

Bruksslitage. Urtavla med patina. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

861608

2021-01-17