Rod Bok oljemålning

Rod Bok oljemålning
Rod Bok oljemålning
Rod Bok oljemålning
Rod Bok oljemålning
Rod Bok oljemålning
Rod Bok oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

ROD BOOK (1900-tal): "Gårdsinteriör Lundagatan", signerad samt daterad 42, olja på duk, ca 33x41 cm

861610

2021-01-11