Niki Cervin, oljemålning

Niki Cervin, oljemålning
Niki Cervin, oljemålning
Niki Cervin, oljemålning
Niki Cervin, oljemålning

Såld för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

NIKI CERVIN (född 1985): Komposition, a tergo signerad Niki Cervin 2011, olja på duk, ca 150x181 cm, oramad.

861621

2021-01-10