Förrättstallrikar musselmalet

Förrättstallrikar musselmalet
Förrättstallrikar musselmalet
Förrättstallrikar musselmalet
Förrättstallrikar musselmalet
Förrättstallrikar musselmalet
Förrättstallrikar musselmalet
Förrättstallrikar musselmalet
Förrättstallrikar musselmalet

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", 15 dlr, förrättstallrikar porslin, nr 1086

5 st med nagg och lagningar

861627

2021-01-05