Fåtölj 1940-tal

Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1940-tal, björk, textilklädsel, stoppad sits,sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

861629

2021-01-11