Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1940-tal, björk, textilklädsel, stoppad sits,sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
861629
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här