Viggo Langer oljemålning

Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning
Viggo Langer oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIGGO LANGER (Danmark 1860-1942): Hus ´Skrenten´, signerad och daterad Viggo Langer 1928, olja på duk, 44 x 60 cm

861632

2021-01-12