Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, ca 97x40 cm

Bruksslitage, krönet lagat

861640

2021-01-11