Lampetter 1 par

Lampetter 1 par
Lampetter 1 par
Lampetter 1 par
Lampetter 1 par
Lampetter 1 par
Lampetter 1 par
Lampetter 1 par
Lampetter 1 par

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

LAMPETTER, 1 par, förgylld metall samt spegelglas, höjd ca 29 cm

Bruksslitage. SAV garanterar ej funktionen

861643

2021-01-11