Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
LAMPETTER, 1 par, förgylld metall samt spegelglas, höjd ca 29 cm
Bruksslitage. SAV garanterar ej funktionen
861643
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här